آرشیو اخبار

برگزاری مجدد دوره های موسسه به صورت آنلاین

با توجه به شکننده بودن مجدد شرایط همگیری بیماری کرونا و بعد از بهبود اوضاع در اثر محدودیت های شدید طبق نظر ستاد ملی کرونا موسسات آموزشی می باید دوره های خود را به صورت آنلاین ادامه دهند.

کلاس اسپیکینگ آنلاین به صورت هفتگی برگزار می شود

با توجه به شرایط پیش آمده بیماری کرونا و فاصله گیری اجتماعی، موسسه فرهنگی ناهید، اقدام به برگزاری کلاس های اسپیکینگ آنلاین به صورت هفتگی نمود. این کلاس ها هر هفته سه شنبه ها از ساعت 10 الی 11 به مدت 1 ساعت با همکاری اساتید مجرب موسسه برگزار می شود.

مجله آموزشی موسسه ناهید ویژه کرونا به چاپ رسید

مجله آموزشی زبان انگلیسی موسسه ناهید که به طور فصلی منتشر می گردد، این بار با موضوع کرونا چاپ شد.

برگزاری کلاس اسپیکینگ رایگان

با توجه به طرح فاصله گذاری اجتماعی در دوران شیوع بیماری کرونا و برگزاری کلاس های  آنلاین، موسسه فرهنگی هنری ناهید، 2 ساعت کلاس اسپیکینگ رایگان برای زبان آموزان به صورت هدیه در نظر دارد. اطلاعات و زمان برگزاری این کلاس ها اعلام خواهد شد.

برگزاری کلاس های آنلاین ناهید

با توجه به شیوع بیماری کرونا و فاصله گذاری اجتماعی موسسه فرهنگی هنری ناهید، دوره های آموزش زبان انگلیسی را به صورت آنلاین برگزار می نماید.

مراسم شب یلدای سال 1398 در شعبات موسسه فرهنگی ناهید

باد آسایش ، گیتی نزند بر دل ریش           صبح صادق ندمد تا شـب یلدا نرود   ایجاد محیط آموزشی شاد و پر نشاط همواره در برنامه های موسسه فرهنگی ناهید جای داشته است. این بار نیز در آخرین شب پاییز، مراسم شب یلدا در کنار زبان آموزان و مربیان موسسه فرهنگی ناهید با […]

ثبت نام ترم دوم پاییز 98 آغاز شد

ثبت نام ترم دوم پاییز 98 ، از تاریخ 22 آذرماه تا 26 آذرماه صورت می پذیرد.

تولد 20 سالگی موسسه فرهنگی هنری ناهید برگزار شد

    20 شهریورماه 1398 ، مصادف با بیستمین سالروز تاسیس موسسه ناهید، جشن الفبای زبان آموزان ورودی ترم اول تابستان برگزار شد.      

اولین نشست کافه کتاب ناهید برگزار شد

روز چهارشنبه 13 شهریور ماه، اولین جلسه کافه کتاب با حضور زبان آموزان فعال و پویای موسسه زبان ناهید برگزار شد. کتاب های معرفی شده در این جلسه: 1- مرگ قسطی 2- سووشون 3- معنی زندگی 4- پدر بی پول، پدر پولدار 5- کوری   طبق تصمیم گروه کافه کتاب، جلسه آینده کتاب استخوان های […]

آزمون مکالمات جهانگردی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می گردد

آزمون مکالمات جهانگردی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در تاریخ 15 شهریور98 برگزار می گردد. برای ثبت نام و دریافت اطلاعات بیشتر به شعب موسسه ناهید مراجعه فرمایید.

SWITCH THE LANGUAGE
متن آزمایشی
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد
سبدخرید