چرا عضو باشگاه شویم

باشگاه زبان آموزان ناهید

هدف

هدف از راه اندازی باشگاه زبان آموزان، ایجاد یک تعامل دو طرفه بین موسسه و زبان آموزان می باشد. از آنجائیکه یک زبان آموز از زمان ورود به موسسه و ثبت نام ترم اول تا اتمام دوره ها و گرفتن دیپلم زمانی حدود 3 الی 6 سال (بر اساس سطح ورودی) در موسسه در رفت و آمد خواهد بود و از کلاس های عمومی بهره می برد، لذا این مجموعه در پی یافتن راهی برای ایجاد محیطی پربارتر و سراسر لذت و خاطره برخواسته و تصمیم به ایجاد باشگاه زبان آموزان ناهید نمود.

تمام زبان آموزان از بدو ورود می توانند عضو این باشگاه شوند و از مزایای آن بهره گیرند و حتی بعد از اتمام دوره هاشان و گرفتن دیپلم هم باز عضو باشگاه باقی بمانند و از مزیت های این باشگاه برای خود، اعضای خانواده یا دوستانشان نیز بهره مند شوند.

شرایط عضویت

  • زبان آموز موسسه ناهید باشند.
  • فارغ التحصیل موسسه ناهید باشند.
  • حق عضویت سالانه پرداخت نموده باشند.

مزایای عضویت

زبان آموز عضو باشگاه یا والدین او یا حتی  افرادی که با شرایط مختلف ممکن است از طرف او معرفی گردند می توانند از مزایای این باشگاه استفاده نمایند.

  1. اگر زبان آموزان در طول هر دو فصل در برنامه های مختلف موسسه شرکت فعال داشته باشند ( در کلاس های Speaking – Film – شرکت در مسابقات مجله ناهید یا شبکه های اجتماعی موسسه و غیره) امتیازاتی را کسب می کنند که این امتیازات برای اعضای باشگاه در زمان مطالبه 2 برابر منظور می گردد و زمان استفاده از امتیازات کسب شده می توانند از امتیاز بالاتری نسبت به دیگران برخوردار باشند.
  2. در طول سال، کلاس ها و کارگاه های آموزشی ویژه و خارج از برنامه ی کلاس های عمومی برگزار می گردد که به تناسب برای اعضای باشگاه یا خانواده های آنها با تخفیف ویژه یا رایگان ارائه خواهد شد.
  3. در برنامه هایی که خارج از موسسه به عنوان اردو برگزار می شود اعضا باشگاه از تخفیف ویژه بهره مند خواهند شد.
  4. باشگاه زبان آموزان ناهید در تعامل با مکان های آموزشی، ورزشی، تفریحی ( سالن های بازی، استخر، مکان های تفریحی یا رستوران ها ) برای اعضای خود تخفیفات ویژه دریافت می نماید.
  5. موسسه در زمان های مختلف کارت های تخفیف ویژه ارائه می دهد که برای اعضای باشگاه قابل استفاده خواهد بود.
  6. بعد از دیپلم و خروج از موسسه نیز زبان آموز می تواند با پرداخت حق عضویت خود از برنامه های موسسه با تخفیف ویژه یا رایگان بهره ببرد.
SWITCH THE LANGUAGE
متن آزمایشی
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد
سبدخرید