درباره ما2

اهداف سایت

خدمات وب سایت موسسه فرهنگی ناهید عبارت است از :

  1. فروش آنلاین کتاب های مورد نیاز زبان آموزان
  2.  ارائه مطالب کمک آموزشی
  3. اطلاع رسانی رویدادهای جدید موسسه
  4. تعامل دو جانبه بین زبان آموزان و کادر آموزشی موسسه
  5. و….

اهداف فروشگاه آنلاین

یکی از اهداف اصلی وب سایت موسسه فرهنگی ناهید، ارائه کتاب ها و محصولات کمک آموزشی زبان ویژه زبان آموزان می باشد. دپارتمان تخصصی آموزش زبان انگلیسی موسسه فرهنگی هنری ناهید، جهت تسهیل و ارائه خدمات ویژه به زبان آموزان، اقدام به راه اندازی فروشگاه آنلاین کتاب نموده است. زبان آموزان با عضویت در سایت می توانند در شروع هر ترم به راحتی در هر زمان، و با دریافت تخفیفات ویژه از موسسه ناهید کتاب ها و محصولات آموزشی مورد نیاز خود را به صورت آنلاین سفارش دهند.

محصولات فروشگاه آنلاین وب سایت موسسه، شامل کتاب های ترمیک، کتاب های داستان انگلیسی و ابزارهای آموزش زبان انگلیسی می باشد.

تذکر: تحویل کتاب در محل موسسه انجام می شود به همین جهت هزینه ارسال رایگان می باشد.

مدیریت

دکتر آرش زاهد متولد 4 شهریور 1353 با کد ملی 1291007024 مدیرعامل موسسه فرهنگی هنری ناهید می باشند.

دکتر آرش زاهد صاحب امتیاز نماد اعتماد الکترونیکی و اینترنتی از سال 1394 با کد 3882 بر روی دامنه epay.nci.ir فروش کتاب و لوازم کمک آموزشی اقدام به فروش کتاب و مرتبط با دوره های آموزشی موسسه فرهنگی هنری ناهید فروطان نموده است. در شروع هر دوره زبان آموزان جهت تهیه کتاب و محصولات آموزشی به سایت موسسه ناهید مراجعه و از طریق فروشگاه خرید خود را ثبت می نمایند.

SWITCH THE LANGUAGE
متن آزمایشی
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد
سبدخرید