دوره های بزرگسالان در موسسه ناهید

زبان آموزی بزرگسالان

علاقمندان به فراگیری مکالمه زبان انگلیسی ابتدا در آزمون تعیین سطح شرکت نموده و پس از تعیین سطح در کلاس مربوطه ثبت نام می نمایند. طول هر ترم عادی در این موسسه پنج هفته و دوره های فشرده یک ماهه می باشد . روش های زبان آموزی این موسسه مبتنی و موکد بر فراگیری مهارتهای گفتاری و شنیداری ، با اتخاذ تمام اجزاء بسته آموزشی بوده و در طول ترم به طور کامل از امکانات سمعی و بصری بهره گیری می گردد. در هر ترم به منظوز بررسی پیشرفت تحصیلی زبان آموزان چهار آزمون میان دوره ، پایان دوره ، درک شنیداری و آزمون محاوره برگزار گردیده و به دانش پژوهان موفق کارنامه و گواهی معتبر و به نفرات برتر تقدیرنامه (Honor Student) و جوایز ارزنده تقدیم می گردد.

کتاب های دوره های بزرگسالان

World English

یک مجموعه چهار سطحی جدید با همکاری شبکه مستند National Geographic برای آموزش سطوح مقدماتی تا متوسط زبان انگلیسی است. در سری کتاب های World English از محتوا، تصاویر، فیلم ها و سایر منابع شبکه National Geographic برای آموزش زبان استفاده می گردد تا زبان آموز موفقیت بیشتری در شبیه سازی و یادگیری زبان در زندگی روزمره خود کسب نماید. اين مجموعه براساس اهداف آموزش عملي و مشخص پايه ريزي گریده است که توسط موضوعات و مطالب متنوع و واقعی ارائه مي شود. همچنین در تدوین تمامی دروس کتاب ها از افراد واقعی، مکان های واقعی و زبان واقعی که شعار این مجموعه آموزشی نیز می باشد، جهت ارتباط زبان آموزان با دنياي اطراف استفاده می شود. این مجموعه دارای چهار سطح Intro,1,2,3 می باشد.

World Class

یک مجموعه دو سطحی جدید با همکاری شبکه مستند National Geographic برای آموزش پیشرفته

(Upper Intermediate – Advanced) است. مجموعه World Class به طور معمول برای تدریس و آموزش در ادامه دوره World English از همین انتشارات مورد استفاده قرار می گیرد. این مجموعه دارای دو سطح 1, 2 می باشد.

SWITCH THE LANGUAGE
متن آزمایشی
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد
سبدخرید