دوره کودکان در موسسه ناهید

زبان آموزی کودکان

مخاطب این برنامه ، نوجوانان 8 تا 13 سال ( دانش آموزان دبستانی ) هستند . در این گروه سنی با توجه به تکمیل مهارتهای پایه زبان مادری همه  مهارتهای چهارگانه زبان انگلیسی در دوازده سطح آموزش داده می شود . بخش زیادی از برنامه آموزشی آنان مبتنی بر استفاده از وسایل کمک آموزشی و امکانات سمعی و بصری می باشد .

کتاب های Everybody Up

مجموعه آموزش انگلیسی برای کودکان مجموعه ای چند منظوره آموزش انگلیسی اعم از مکالمه انگلیسی، تقویت مهارت خواندن انگلیسی، تقویت قدرت شنیداری در انگلیسی، گرامر زبان انگلیسی .در این مجموعه با تصاویر، موسیقی، و فعالیت مشخص به کودکان آموزش زبان انگلیسی می دهد. یکی از ویژگی های این مجموعه دادن اعتماد به نفس به کودکان در امر یادگیری زبان انگلیسی است. مجموعه حاضر شامل هفت سطح می باشد. این مجموعه به صورت قدم به قدم و البته پیوسته و یکنواخت، دانش آموزان انگلیسی فرصت های زیادی را برای تمرین هر موضوع از زبان جدید را جلو پای آنها می گذارد. درس های کوتاه این حس را به دانش آموز می دهد که پروسه یادگیری زبان آنها به سرعت پیش می رود این حس به آنها اعتماد به نفس و هیجان می بخشد. مکالمه های این کتب شامل اصطلاحات رایج انگلیسی، پاسخ ها و سوالات مربوط به انگلیسی روزمره را شامل می شود. کتابهای Everybody Up توانایی صحبت درباره دنیای واقعی را برای  فراگیران ایجاد می کند و عکس ها و فیلم و داستان های موجود در این کتاب ها  انگلیسی را به دیگر موضوعات مدرسه پیوند می دهد و از این طریق یادگیری انگلیسی را واقعی تر می کند.

 

SWITCH THE LANGUAGE
متن آزمایشی
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد
سبدخرید