دکتر آرش زاهد

پیام مدیر :

بی شک یگانه ابزار مشترک ارتباط متقابل انسانها درهمه نقاط جهان زبان بین المللی است. دستیابی بشر امروز به امکاناتی که فارغ از مرزهای جغرافیائی و علیرغم فاصله های سرزمینی انسانها را در پهنه دنیای ارتباطات در کنار هم می نشاند، اقتضاء دارد که همه بتوانند ازمجرای بیان و گفتگو به اندیشه های متنوع و متعالی هم راه یابند و در خزانه دانش و آگاهی یکدیگر شریک گردند. مردمان ایران زمین به عنوان صاحبان خرد و اندیشه تابناک به رغم برخورداری از پیشینه فرهنگ و هنر فاخر، امروزه به قدر بایسته و مورد انتظار درصحنه تعاملات جهانی ایفای نقش و اعمال تاثیر نمی کنند. روشن  است که بخش زیادی از این واقعیت نامطلوب ناشی ازعدم اهتمام کافی به آموزش زبان بین المللی به عنوان شاه کلید جهانی ارتباطات در همه عرصه هاست.

امید آن دارم که مجموعه تلاشهای مرکز زبانهای خارجی موسسه فرهنگی ناهید بتواند موجبات رشد و بالندگی نوجوانان  و جوانان برومند این مرز و بوم را در عرصه جهانی فراهم آورد و از این رهگذر عهد امانتی که برعهده اینجانب و اصحاب دانش و فرهنگ قرار دارد به نحو احسن اداء گردد و کلام آخر این که:

 

آب دریا گر همه نتوان کشید      هم به قدر تشنگی باید چشید

دکتر آرش زاهد

SWITCH THE LANGUAGE
متن آزمایشی
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد
سبدخرید